Yönetimin Mesajı

Yönetimin Mesajı

Güçlü ve büyüyen ekonomisiyle önemli atılımlar içerisinde olmayı sürdürecek ülkemizin yerli ve yabancı yatırımcıların odağında bulunması bizleri son derece mutlu ediyor.

İlerici hedefleri hep birincil önceliğine koyan ülkemizin içinden geçmekte olduğu, değişim ve büyümenin gelecek yıllarda da artarak devam edeceğine olan inancımız, Tema İstanbul proje çalışmalarına heyecanla başlamamıza sebep oldu.Bu heyecanımızı önce hayale, hayalimizi fikre, fikrimizi ise Türkiye’ nin çıkarlarına uygun bir yatırıma dönüştürdük.

Yıllarını bu sektöre adamış ve pek çok başarılı işe imza atmış köklü şirketler olarak bir araya geldik ve yepyeni bir yaşam ve eğlence kültürü ile İstanbul’a değer katacak çok fonksiyonlu devasa bir proje üzerinde karar kıldık. Temalı eğlence parkları, konutları, alışveriş imkanları, sosyalleşme alanları ile birlikte planladığımız bu projeyi ise Tema İstanbul olarak adlandırdık ve tüm hızımızla projenin ilk etabını oluşturan 3531 konutu 24 ay gibi bir sürede eksiksiz bir şekilde teslim ettik.

Projenin diğer etapları ile ilgili çalışmalarımız hız kesmeden devam ederken, bizim heyecanımıza ortak olan herkese teşekkür eder yeni projelerin detaylarını çok kısa bir süre içerisinde sizlere sunacağımızı belirtmek isteriz.

Dinamik, atılımcı ve vizyoner nüfusuyla Dünya’da adından söz ettiren Türkiye’nin, gerek alt yapı gerek üst yapıda gerçekleştirdiği devrim niteliğindeki adımları her geçen gün hızlanıyor.

Tema İstanbul Bahçe etabı ile ilgili bilgi almak için bize ulaşın