Avrupa ve Türkiye’de ödüle doymayan Tema İstanbul’da 3bin 800 aile mutlu ve huzurlu bir yaşam sürüyor.

İstanbul’a yeni bir yaşam kültürü kazandıran Atakent’in ödüllü karma projesi Tema İstanbul, ikinci etabı Tema İstanbul Bahçe ile yemyeşil bir yaşamı şehrin orta yerine taşıyor.

Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formu hemen doldurun, deneyimli temsilcilerimiz sizi arasın ve detaylı bilgi alın.

120 AY

VADE

0.79

FAİZ ORANI

HEMEN

TESLİM

Tema İstanbul Bahçe

Forbes

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük gayrimenkul projesi Tema İstanbul, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde altı ödüle adını yazdırdı.

Hürriyet

Tema İstanbul, aile odaklı konut projesi özelliğiyle markalı projeler arasında özel bir yere sahip.

Hello

Tema İstanbul Bahçe estetik mimarisi ve geniş balkonlu daireleri ile sakinlerine konfor vaad ediyor.

Platin

Tema İstanbul hem yatırımcılarına hem de sakinlerine emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

Tema İstanbul Bahçe’de teslim günü geldi. Üçüncü havalimanına ve Marmaray’a yakın, yatırım değeri yüksek, ödemesi kolay, hemen teslim dairelerde fırsat kampanyası devam ediyor. 120 aya kadar 0.79 vade oranı. Tema İstanbul Bahçe’den ev sahibi olma şansını kaçırmayın.

Tema İstanbul Bahçe

Butik yaşam temalı bir gelecek

İstanbul’a yeni bir yaşam kültürü kazandıran, Atakent’in ödüllü karma projesi Tema İstanbul, şimdi ikinci etabıyla, yemyeşil bir yaşamı şehrin orta yerine taşıyor.

Tema İstanbul’un hemen yanında, butik bir anlayışla inşa edilecek Tema İstanbul Bahçe’de; en büyük yaşam alanı yeşile ayrılmış durumda! İstanbul’un en kapsamlı eğlence parkı olması planlanan Tema World’e de komşu olan Tema İstanbul Bahçe’de, eğlence bahçeye taşacak, şehir ise yeşille bir olacak.

Butik yaşam temalı bir gelecek

En yükseği 11 katlı olmak üzere toplam 10 bloktan oluşan Tema İstanbul Bahçe’de, butik ve yatay bir yaşamın temelleri atılıyor. Yok olmaya yüz tutmuş değerler, Tema İstanbul Bahçe’de yeniden canlanıyor. Çoğu katta 2 veya 3 daire olarak tasarlanan Tema İstanbul Bahçe’de; yepyeni dostluklar ve geleneksel komşuluk ilişkileriyle, sıcacık bir gelecek yeşeriyor. Az katlı bloklar, yüksek mutluluklara dönüşüyor.

Tema İstanbul Bahçe

363 daire, 365 gün bahçe

Bölgenin öne çıkan projesi Tema İstanbul Bahçe’de, 1+1’den 4+1’e birbirinden konforlu, birbirinden yeşil 363 daire bulunuyor. Tümü bahçeli veya geniş teraslı dairelerden oluşan Tema İstanbul Bahçe yaşamının %95’i park veya bahçe manzaralı. Tema İstanbul Bahçe’ye gelirseniz, pencerenizden yeşil, evinizden huzur eksik olmayacak.

İstanbul metroyla bahçeye çıkıyor

Tüm şehre bahçe ve eğlence dolu bir yaşam sunması planlanan Tema İstanbul Bahçe; hemen önündeki metro durağıyla, ulaşımı da keyfe dönüştürüyor. Yediden yetmişe herkesin rahatlıkla ulaşabileceği Tema İstanbul Bahçe’de yaşam, isteyene bahçe isteyene eğlence.

Doğanıza eğlence katan yatay mimari

Tema İstanbul Bahçe’nin az katlı mimarisi butik bir yaşam tarzını beraberinde getiriyor. Az katlı bloklarda yeşile ulaşmak çok daha kısa sürüyor. Butik yapısı, yeşil alanları, eğlence sunan yaşamı ve müthiş ulaşım olanaklarıyla Tema İstanbul Bahçe, size nezih bir yaşam tarzı kazandırıyor.

Çocukluğunuz sizi bahçenizde bekliyor

Çocukken gönül rahatlığıyla bahçeye çıktığınız, yemyeşil çimlere bastığınız o günleri hatırlıyor musunuz? O güzel günler, Tema İstanbul Bahçe ile geri geliyor. Çocuklarınız güvenlikli site içerisinde yemyeşil bahçelerde gönüllerince oynarken, sizler de çocukluğunuzdan kalan o güzel günleri tekrar yaşama fırsatı bulacaksınız.

Tema İstanbul Bahçe

Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formu hemen doldurun, deneyimli temsilcilerimiz sizi arasın ve detaylı bilgi alın.

Hızla yapımı devam eden metro hatlarına çok yakın bir konumda bulunan Tema İstanbul; sakinlerine huzuru ve şehrin enerjisini bir arada sunuyor. TEM Otoyolu’na 5, İstanbul Havalimanı’na 20 dakika mesafede bulunan Tema İstanbul’da, yollar da şehir de emrinize amade.