Detaylı bilgi alın

Tema İstanbul’da son 50 daire fırsatı! Tema İstanbul herkesi ev sahibi yapıyor. Kaçırılmayacak %20 indirim avantajı ile… Hemen formu doldurun, uzman temsilcilerimizden detaylı bilgi alın.

*Bu formda verilen kişisel bilgiler, bağlı olan kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat edilir ve izin verilir. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini info@temaistanbul.com adresi üzerinden iletip, iptal edebilir, (0212) 970 00 00 numaralı çağrı merkezine iletebilir.

Tema İstanbul - Avrupa'nın en büyük karma projesi

Tema İstanbul son sözü söylüyor!

Türkiye’nin dev yatırımlarından Kanal İstanbul projesine komşu konumuyla değerini artıran Tema İstanbul, projenin tamamlanmasıyla hem yatırımcılarına hem de sakinlerine emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

İstanbul’un planlı gelişiminde örnek teşkil eden bölgelerinden Atakent; güzergahı netleşen Küçükçekmece, Avcılar, Başakşehir ve Arnavutköy hattında hayata geçirilecek Kanal İstanbul projesine komşu konumuyla değerini katlıyor. Atakent bölgesinin en önemli aktörü olan Tema İstanbul, ‘Yeni İstanbul Boğazı’ olarak lanse edilen Kanal İstanbul’a komşu olması ile alıcılarına ve sakinlerine emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

Tema İstanbul herkesi ev sahibi yapıyor!

Yüksek standartlarda bir yaşam

Yüksek standartlarda geliştirilen ve sektöründe referans olan Tema İstanbul, toplamda 1,5 milyon metrekare arsa alanı üzerine konumlanıyor. Konutlardan özel okullara, eğlence-bölge parkından alışveriş alanlarına kadar kapsamlı fonksiyonlarla bezenen projede, konut yatırımcıları sadece ev sahibi olmakla kalmıyor ayrıca büyük bir kompleksin parçası olma fırsatı yakalıyor. Güçlü ortaklık yapısıyla her adımda yükselen kalite standartlarını hedef edinen Tema İstanbul, yaşam kalitesini daha da ileri taşımak amacıyla yeni etap projelerini müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine göre şekillendirmeye devam ediyor.

Eğlence dünyasının yeni merkezi

Yerleşim, eğlence ve sosyal yaşamı beraber sunarak İstanbulluları yepyeni bir yaşam kültürü ile buluşturan Tema İstanbul’un 2. Etabı; balkonda, terasta manzara keyfi sunarken eğlence dünyasına da yepyeni bir soluk kazandıracak. 2. Etabın eğlence ve alışveriş alanlarını oluşturan kısmında toplam 338 bin metrekare arsa alanı üzerinde kurulacak eğlence parkı yer alacak. Son teknoloji ürünü eğlence üniteleri, açık ve kapalı mekanlarda yer alan kapsamlı oyun alanları, sokak eğlenceleri, festivaller yıl boyu kutlamalarla bütünleşecek ve eğlence anlayışı projenin merkezine yerleşecek.

Bulunduğu bölgeye değer katıyor

Tema İstanbul, her dönemde tercih sebebi olarak tasarlanan projesinde yatırımcıların ilgisini çekiyor. Şehrin stratejik ulaşım projelerine yakın konumuyla öne çıkan Atakent Bölgesi; hızla devam eden Halkalı-Marmaray ve Kabataş-Mahmutbey-Halkalı Metrosu projeleri ile değerini her geçen gün arttırırken, Tema İstanbul’da bölgenin öne çıkan konut projesi olarak alıcılar tarafından ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Tema İstanbul fırsatlarını kaçırmayın!

Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formu hemen doldurun, deneyimli temsilcilerimiz sizi arasın ve detaylı bilgi alın.

Stratejik altyapı yatırımları ile gün geçtikçe değerlenen, İstanbul’un gözde semtlerinden Atakent’in son projesi Tema İstanbul; ulaşım açısından eşsiz kolaylıklara sahip.

Hızla yapımı devam eden metro hatlarına çok yakın bir konumda bulunan Tema İstanbul; sakinlerine huzuru ve şehrin enerjisini bir arada sunuyor. TEM Otoyolu’na 5, Atatürk Havalimanı’na da 15 dakika mesafede bulunan Tema İstanbul’da, yollar da şehir de emrinize amade.

Telefon: 0212 970 0000