Detaylı bilgi alın

Tema İstanbul 1. Etap’ı daha yakından keşfetmek ve ödeme planları ile ilgili bilgi almak için hemen formu doldurun.

*Bu formda verilen kişisel bilgiler, bağlı olan kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat edilir ve izin verilir. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini info@temaistanbul.com adresi üzerinden iletip, iptal edebilir, (0212) 970 00 00 numaralı çağrı merkezine iletebilir.

Tema İstanbul 1. Etap’da Yaşam

Tema İstanbul 1. Etap’ı daha yakından keşfetmek ve ödeme planları ile ilgili bilgi almak için hemen formu doldurun.

Tema İstanbul Spor Olanakları

Tema İstanbul’un site etrafındaki ve site içindeki yolları kapsayan 5 kilometrelik parkurda ister bisikletle keyifli gezintilere çıkabilir, isterseniz de koşu ve yürüyüş yaparak form tutabilirsiniz.

Tema İstanbul'da Eğitim

Tema İstanbul’un içerisinde yer alan TED Koleji ve Bilfen Anaokulu’nda eğitimler devam ediyor. Bahçe Etabı’nda ise Bahçeşehir Koleji açılıyor!

Tema İstanbul'da Çocuk Parkları

Avrupa’daki örneklerinden yola çıkarak tamamlanan çocuk parkları, ilerici ve minimalist tasarımları sayesinde eğlendirirken, öğrenmenin de mümkün olduğu oyun alanları sunuyor.

Tema İstanbul Ulaşım Olanakları

Yakın gelecekte tamamlanması planlanan M3 metro hattındaki Olimpiyat Stadı Durağı’na kolay ulaşıma sahip Tema İstanbul sınırları içerisinde M7 metro hattındaki Tema Durağı da yer alıyor.

Tema İstanbul'da Güvenlik

Tema İstanbul, Özel Güvenlik sertifikalı personelden oluşan güvenlik ekibi ile 24 saat boyunca korunuyor.

Tema İstanbul Videoları

Eşsiz peyzajı, geniş sokakları, gösterişli havuz ve su yolları ve tematik yeşil alanları ile Tema İstanbul, şehrin karmaşasına inat, site sakinlerine doğal ve huzurlu bir yaşam imkânı sunuyor.

Vaziyet Planı

1. Etap Vaziyet Planı

Tema İstanbul fırsatlarını kaçırmayın

Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formu hemen doldurun, deneyimli temsilcilerimiz sizi arasın ve detaylı bilgi alın.

Stratejik altyapı yatırımları ile gün geçtikçe değerlenen, İstanbul’un gözde semtlerinden Atakent’in son projesi Tema İstanbul; ulaşım açısından eşsiz kolaylıklara sahip.

Hızla yapımı devam eden metro hatlarına çok yakın bir konumda bulunan Tema İstanbul; sakinlerine huzuru ve şehrin enerjisini bir arada sunuyor. TEM Otoyolu’na 5, Atatürk Havalimanı’na da 15 dakika mesafede bulunan Tema İstanbul’da, yollar da şehir de emrinize amade.

Telefon: 0212 970 0000