Tema İstanbul 1. Etap

Detaylı bilgi alın

Tema İstanbul’u daha yakından keşfetmek ve ödeme planları ile ilgili bilgi almak için hemen formu doldurun.

  • Tema İstanbul 1. Etap

    Tema İstanbul son sözü söylüyor!

    Türkiye’nin dev yatırımlarından Kanal İstanbul projesine komşu konumuyla değerini artıran Tema İstanbul, projenin tamamlanmasıyla hem yatırımcılarına hem de sakinlerine emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

    İstanbul’un planlı gelişiminde örnek teşkil eden bölgelerinden Atakent; güzergahı netleşen Küçükçekmece, Avcılar, Başakşehir ve Arnavutköy hattında hayata geçirilecek Kanal İstanbul projesine komşu konumuyla değerini katlıyor. Atakent bölgesinin en önemli aktörü olan Tema İstanbul, ‘Yeni İstanbul Boğazı’ olarak lanse edilen Kanal İstanbul’a komşu olması ile alıcılarına ve sakinlerine emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

Yüksek standartlarda bir yaşam

Yüksek standartlarda geliştirilen ve sektöründe referans olan Tema İstanbul, toplamda 1,5 milyon metrekare arsa alanı üzerine konumlanıyor. Konutlardan özel okullara, eğlence-bölge parkından alışveriş alanlarına kadar kapsamlı fonksiyonlarla bezenen projede, konut yatırımcıları sadece ev sahibi olmakla kalmıyor ayrıca büyük bir kompleksin parçası olma fırsatı yakalıyor.

Yerleşim, eğlence ve sosyal yaşamı beraber sunarak İstanbulluları yepyeni bir yaşam kültürü ile buluşturan Tema İstanbul’un 2. Etabı; balkonda, terasta manzara keyfi sunarken eğlence dünyasına da yepyeni bir soluk kazandıracak. 2. Etabın eğlence ve alışveriş alanlarını oluşturan kısmında toplam 338 bin metrekare arsa alanı üzerinde kurulacak eğlence parkı yer alacak.

Açıkhava Spor Olanakları

Tema İstanbul’un site etrafındaki ve site içindeki yolları kapsayan 5 kilometrelik parkurda ister bisikletle keyifli gezintilere çıkabilir, isterseniz de koşu ve yürüyüş yaparak form tutabilirsiniz.

Club House Sosyal Tesisler

Sosyal tesisin 3 bin metrekarelik bölümü kapalı olmak üzere geniş bir alana yayıldığı Tema İstanbul’da; beş açık ve bir kapalı yüzme havuzu, fitness center, kapalı ve açık spor ve aktivite alanları, çok amaçlı spor sahası ve tenis kortları ile sosyal olanaklar da en üst seviyede yer alıyor.

TED Atakent

1928’den bu yana, Türkiye’nin eğitim bazında en köklü Sivil Toplum Kuruluşu olan Türk Eğitim Derneği, TED Atakent Koleji ile 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılından itibaren İstanbul Avrupa Yakasında eğitim veriyor. Atakent Halkalı’nın en yeni özel okulu olan TED Atakent Koleji, 24.000 m2 alan üzerinde 80 adet akademik ve sosyal derslikleri ile Küçükçekmece’nin en donanımlı kampüsünde eğitim veriyor.

Bilfen Tema Anaokulu

Türkiye’nin ilk “Kendine Özgü Eğitim Programı”na sahip Bilfen Anaokulları, benimsediği çocuk merkezli, zengin içerikli, oyun temelli ve gelişimin her adımını öğrenmenin her adımıyla bağdaştıran bir programla öğrencilerine yaparak yaşayarak öğrenme imkanı sunar. Öğrencilerini, gelişimsel potansiyellerinin en üst noktasına ulaştırırken, onlara aynı zamanda öğrenmeyi öğretir. Öğrencilerine her türlü fiziksel olanakları sunan Tema Bilfen Anaokulu; 7 derslik, bilgisayar laboratuvarı, dans odası, beden eğitimi odası, İngilizce odası, sanat odası, satranç odası, konferans salonu, yemekhane ve reviri ile hizmet vermektedir.

Çocuk Parkları

En değerli varlığınız olan çocuklarınızın eğlenirken hayal dünyalarını da geliştirebilecekleri, birbirinden farklı konseptlerde tasarlanmış özel oyun alanları Tema İstanbul’un renkli dünyasında küçük misafirlerini ağırlıyor. Avrupa’daki örneklerinden yola çıkarak tamamlanan çocuk parkları, ilerici ve minimalist tasarımları sayesinde eğlendirirken, öğrenmenin de mümkün olduğu oyun alanları sunuyor.

Tema İstanbul

Tema İstanbul’da Yaşam

%85’lik bölümü sert ve yumuşak peyzaja ayrılmış ve çok geniş yeşil alanlara sahip olan Tema İstanbul konut projesinde, araç ulaşımları site dış çevresine ve yeraltına alınarak, iç bölge zorunlu haller ve özel koşullar haricinde trafikten arındırılmıştır.

Stratejik altyapı yatırımları ile gün geçtikçe değerlenen, İstanbul’un gözde semtlerinden Atakent’in son projesi Tema İstanbul; ulaşım açısından eşsiz kolaylıklara sahip.

Hızla yapımı devam eden metro hatlarına çok yakın bir konumda bulunan Tema İstanbul; sakinlerine huzuru ve şehrin enerjisini bir arada sunuyor. TEM Otoyolu’na 5, İstanbul Havalimanı’na 20 dakika mesafede bulunan Tema İstanbul’da, yollar da şehir de emrinize amade.

TEMA İSTANBUL YAŞAMINI KEŞFEDİN

Tema İstanbul

Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formu hemen doldurun, deneyimli temsilcilerimiz sizi arasın ve detaylı bilgi alın.

Hızla yapımı devam eden metro hatlarına çok yakın bir konumda bulunan Tema İstanbul; sakinlerine huzuru ve şehrin enerjisini bir arada sunuyor. TEM Otoyolu’na 5, İstanbul Havalimanı’na 20 dakika mesafede bulunan Tema İstanbul’da, yollar da şehir de emrinize amade.