Detaylı bilgi alın

Tema İstanbul Bahçe’yi daha yakından keşfetmek ve ödeme planları ile ilgili bilgi almak için hemen formu doldurun.

*Bu formda verilen kişisel bilgiler, bağlı olan kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat edilir ve izin verilir. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini info@temaistanbul.com adresi üzerinden iletip, iptal edebilir, (0212) 970 00 00 numaralı çağrı merkezine iletebilir.

Sözümüz kadar gerçek

Tema İstanbul’un Bahçe’sinde yepyeni bir hayalin inşası çalışanlarımızın ellerinde emekle şekil buluyor. Hepsi ortak bir amaç için ahenk ve titizlikle tasarlanmış yepyeni bir yaşam sunuyor. Tema İstanbul Bahçe, sözümüz kadar gerçek!

Butik yaşam temalı bir gelecek

İstanbul’a yeni bir yaşam kültürü kazandıran, Atakent’in ödüllü karma projesi Tema İstanbul, şimdi ikinci etabıyla, yemyeşil bir yaşamı şehrin orta yerine taşıyor.

Tema İstanbul’un hemen yanında, butik bir anlayışla inşa edilecek Tema İstanbul Bahçe’de; en büyük yaşam alanı yeşile ayrılmış durumda! İstanbul’un en kapsamlı eğlence parkı olması planlanan Tema World’e de komşu olan Tema İstanbul Bahçe’de, eğlence bahçeye taşacak, şehir ise yeşille bir olacak.

Sadece mutluluk katlansın istedik

En yükseği 11 katlı olmak üzere toplam 10 bloktan oluşan Tema İstanbul Bahçe’de, butik ve yatay bir yaşamın temelleri atılıyor. Yok olmaya yüz tutmuş değerler, Tema İstanbul Bahçe’de yeniden canlanıyor. Çoğu katta 2 veya 3 daire olarak tasarlanan Tema İstanbul Bahçe’de; yepyeni dostluklar ve geleneksel komşuluk ilişkileriyle, sıcacık bir gelecek yeşeriyor. Az katlı bloklar, yüksek mutluluklara dönüşüyor.

Tema İstanbul Bahçe
Tema İstanbul Bahçe

363 daire, 365 gün bahçe

Bölgenin öne çıkan projesi Tema İstanbul Bahçe’de, 1+1’den 4+1’e birbirinden konforlu, birbirinden yeşil 363 daire bulunuyor. Tümü bahçeli veya geniş teraslı dairelerden oluşan Tema İstanbul Bahçe yaşamının %95’i park veya bahçe manzaralı. Tema İstanbul Bahçe’ye gelirseniz, pencerenizden yeşil, evinizden huzur eksik olmayacak.

İstanbul metroyla bahçeye çıkıyor

Tüm şehre bahçe ve eğlence dolu bir yaşam sunması planlanan Tema İstanbul Bahçe; hemen önündeki metro durağıyla, ulaşımı da keyfe dönüştürüyor. Yediden yetmişe herkesin rahatlıkla ulaşabileceği Tema İstanbul Bahçe’de yaşam, isteyene bahçe isteyene eğlence.

Doğanıza eğlence katan yatay mimari

Tema İstanbul Bahçe’nin az katlı mimarisi butik bir yaşam tarzını beraberinde getiriyor. Az katlı bloklarda yeşile ulaşmak çok daha kısa sürüyor. Butik yapısı, yeşil alanları, eğlence sunan yaşamı ve müthiş ulaşım olanaklarıyla Tema İstanbul Bahçe, size nezih bir yaşam tarzı kazandırıyor.

Çocukluğunuz sizi bahçenizde bekliyor

Çocukken gönül rahatlığıyla bahçeye çıktığınız, yemyeşil çimlere bastığınız o günleri hatırlıyor musunuz? O güzel günler, Tema İstanbul Bahçe ile geri geliyor. Çocuklarınız güvenlikli site içerisinde yemyeşil bahçelerde gönüllerince oynarken, sizler de çocukluğunuzdan kalan o güzel günleri tekrar yaşama fırsatı bulacaksınız.

Vaziyet Planı

Tema İstanbul Bahçe - Vaziyet Planı

Bahçe fırsatını kaçırmayın

Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formu hemen doldurun, deneyimli temsilcilerimiz sizi arasın ve detaylı bilgi alın.

Stratejik altyapı yatırımları ile gün geçtikçe değerlenen, İstanbul’un gözde semtlerinden Atakent’in son projesi Tema İstanbul Bahçe; ulaşım açısından eşsiz kolaylıklara sahip.

Hızla yapımı devam eden metro hatlarına çok yakın bir konumda bulunan Tema İstanbul Bahçe; sakinlerine huzuru ve şehrin enerjisini bir arada sunuyor. TEM Otoyolu’na 5, Atatürk Havalimanı’na da 15 dakika mesafede bulunan Tema İstanbul Bahçe’de, yollar da şehir de emrinize amade.

Telefon: 0212 970 0000